YANLIŞ KİŞİLERDEN SEVGİ VE ONAY BEKLEMEK YIKIMA GÖTÜRÜR

D14C704B-F493-46A6-AF3C-D8550019D188
Sevgi veremeyen insanlardan sevgi ve onaylanma bekleyerek ne kadar çok enerji kaybettiğimizi farketsek çok şaşırırdık. Bu, kendini tanımak isterken yanlış insanların; kendinden başkasını umursamayanların, tacizcilerin, henüz sevgiyle hareket edemeyenlerin ağına düşmek gibi bir durumdur.
Ve bu durum devamında bir hapishanenin içinde hapsolmaya dönüşür, bizi kendi özlemlerimizin içine kilitler ve asla gelmeyecek bir kurtarıcının gelip bizi özgürleştirmesini bekler dururuz. Bazı insanlar sevemezler, bunu YAPAMAZLAR, ellerinde değildir. Bazı insanlar kimlikleri bizim için ne olursa olsun kendi sefaletlerini başkalarına da yaşatmaktan kendilerini alamazlar; bunlar ister kardeşlerimiz olsun, ister partnerlerimiz veya meslektaşlarımız olsun böyledir. Bu tip insanların hayatınızdan çıkmalarına izin verin. Kendinize sevilme fırsatı verin. Tanrı size zaten yüce onayını vermiştir, başkalarının onayına ihtiyaç duymayın.
Şu an burada var olmanız sizin mevcut değerinizin kanıtıdır. Onu sevgi veremeyen birilerinde aramaya gerek yok. Siz, değerinizi görebilen birileriyle yola koyulun, önce aynanın karşısına geçin. Gerçeğin ne olduğunu görene kadar orada kalın. Ruhunuzda bir ışık evi var ilahi çehrenizden size yansıyan; onu farkedin.
Jeff Brown

Yazar: Dilek Orbatu

Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları uzmanı

Bir Cevap Yazın

Please log in using one of these methods to post your comment:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Google fotoğrafı

Google hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s